Návštěva IQ Landie žáky 8.-9.ročníku dne 22.11.

Dne 22.11.2022  se žáci 8.-9.ročníku zúčastnili  motivačního výjezdu v rámci projektu  Podpora polytechnického vzdělávání a gramotností v Ústeckém kraji (IKAP A2).

Našim cílem bylo zábavně naučné centrum IQLandie, která se ve svých expozicích zaměřuje komplexně na polytechnické vzdělávání – oblast přírodních věd, technického vzdělávání a  kreativity.

Naše škola  zde již několikrát byla v rámci volnočasových aktivit. Nyní jsme využili nabídky projektu IKAP A2 pro realizaci exkurze v rámci výuky.  Pro žáky školy byla doprava i vstupné plně z projektu uhrazeno.

Věříme, že exkurze se žákům líbila a splnila svůj cíl – ukázat žákům  význam znalosti základů přírodních věd a techniky   nenásilnou  a zábavnou formou.