Den pro maminky na ZŠ Lidická

Druhou květnovou neděli se slaví Den matek. Obvykle tento den děti vyrábějí přáníčka nebo drobné dárečky, kterými maminky obdarují. Naše družina si tentokrát připravila Den pro maminky. Cílem bylo, aby si k nám přišly odpočinout, popovídat si a nabít trochu energie po náročném dnu.  Vytvořili jsme zkrášlovací salón, kde se maminky mohly od dětí nechat učesat, udělat manikúru nebo masáž. Poté se posadily do kavárny, kde jsme společně s dětmi podávali různé nápoje a dobroty, které přinesly paní vychovatelky i některé maminky. Na závěr byla připravená pohádková módní přehlídka. Děti, převlečení v maskách pohádkových postav, se za doprovodu písniček promenádovaly na předváděcím molu jako opravdoví profesionálové.

Vyfotit se, jako památku na tenhle den, mohli v našem fotokoutku.
Děkujeme maminkám, které nám přispěly dobrotami do naší kavárničky, ale i ostatním maminkám a babičkám za úžasnou atmosféru. Vychovatelkám, asistentům a praktikantkám školní družiny za skvělou přípravu a organizaci této akce. Panu Tomášovi  děkujeme za krásný fotokoutek a panu Ondrovi za moderování módní přehlídky. Myslím, že tento den se mnohým z nás zapíše v naších srdcích.
                           Za tým vychovatelek a asistentů ŠD
                              Jana Chodounská
  • Rubriky
  • Archivy