Halloween

 

V pozdní odpoledne 31.10. se park před školou zahalil do mlhy, v dálce znělo vytí vlkodlaka a začala přicházet první strašidla.

Upíři, kostlivci, zombíci, duchové, ježibaby soutěžili v různých disciplínách. Průlet pavučinou, sklízení dýní, chytání pavouků, šáhnutí do hnusu, nebo házení do kostlivce vůbec nikomu nedělalo potíže. Po splnění všech úkolů si přišli vybrat z kotlíku sladkou odměnu. K tomuto dni patří i vydlabané dýně. Ty naše svítily celou ulicí a tři nejstrašidelnější  si odnesly cenu. Hodnotily se také masky . Všechny byly originální a bylo těžké mezi nimi vybrat. Nakonec přece jen zvítězila malá Zloba.

Nechybělo ani občerstvení. Žabí sliz, upíří krev, krvavé muffiny, useknuté prsty a různé jiné dobroty nám pomohly připravit maminky a babičky.

V samotném závěru jsme rozsvítili lampiony a vydali se na strašidelnou stezku podél řeky. Průvod končil na náměstí, kde se všichni rozešli do svých domovů.

Chtěli bychom poděkovat všem zúčastněným  za nádhernou atmosféru, maminkám a babičkám za přípravu občerstvení a městské policii za dohled při celé akci.

 

Mé velké poděkování patří všem zapojeným vychovatelkám a asistentům za přípravu celé akce.

 

  • Rubriky
  • Archivy