Velikonoční den pro žáky 1.st.

Žáci žákovského parlamentu společně s třídou 8.A připravili velikonoční program pro své spolužáky. Nejprve zajíček Hop a jarní víla doručili žákům šifrovanou zprávu o programu akce. Žáci měli pak hodinu na to, aby zprávu rozluštili. Venku pak pro ně byla připravena velikonoční stezka, kde se dozvěděli více o tradicích Velikonoc a řešili různé úkoly. Poté se zapojili do sportovních aktivit, jako je trefení vajíčka do cíle, nošení vajíčka na lžíci nebo hledání skrytých vajíček. Na závěr dostali žáci hádanku, která je dovedla k jejich třídnímu pokladu. Samozřejmě nechyběl ani oblíbený fotokoutek, kde se mohli žáci vyfotit se zajíčkem Hopem a jarní vílou. Pro žáky 2. stupně bylo připravené čtení s porozuměním na téma Velikonoce ve světě, kde se seznámili s různými tradicemi a mohli si vyplnit pracovní listy. Tento den se žákům velice líbil a odnesli si z něj spousty nových informací.

 

Děkuji tímto nejen všem členům žákovského parlamentu za přípravu a zajištění akce, ale také žákům 8.A a zejména paní učitelkám Mgr. Rulfové, Mgr. Baranové a Mgr. Libovické a Matějovi Svobodovi z 9.A. Byla to skvělá akce a všichni si ji užili.  Jarní víla i zajíc Hop byli naprosto úžasní. Moc děkujeme.

 

  • Rubriky
  • Archivy